Музей современного искусства Одессы  
 

Контакты Контакты   Музей Современного Искусства Одессы в социальной сети FACEBOOK

 
 
Odessa Museum Of Modern Art

Афиша

Арт-проект об авангардной моде 90-х: в Музее современного искусства Одессы открывается «Перекройка»

29 августа в 19:00 в выставочном зале МСИО открывается «Перекройка» — масштабный проект о моде и социальных переменах. В экспозицию... далее ...

Коллекция музея: новая экспозиция

23 августа в 18:00 в основном здании МСИО откроется новая экспозиция музейной коллекции. Фонды музея содержат произведения одесских художников с... далее ...
Територія//Простір
11.04.16 21:19

Фестиваль «Одеса//Батумі Фото Дні» та Музей сучасного мистецтва Одеси презентують головну експозицію «Територія//Простір»Фестиваль «Одеса//Батумі Фото Дні» та Музей сучасного мистецтва Одеси презентують головну експозицію Фестивалю фото виставку «Територія//Простір»


Куратор – Катерина Радченко
13 квітня – 1 травня

Тема виставки «Територія//простір» - це доволі широка тема, яка має на меті показати декілька спектрів від приватно-художнього до суспільно-політичного. Кожна територія має певні кордони, будь то умовні межі чи чітко визначенні на політичній карті світу. Але чи всі кордони є єдиними для всіх, чи всі лінії є непересічними? Фестиваль «Одеса//Батумі Фото дні» 2016 пропонує вивчити та візуалізувати це питання.

Експозиція сформована з робіт конкурсного відбору та трьох запрошений авторів: Констянтин Чернічкін, Артур Бондар, Група Шило (Сергій Лебєдінський, Влад Краснощок, Влад Трикоз), Максим Дондюк, Геннадій Чернега, Поліна Карпова, Данило Проскурін, Олександр Навроцький, Сергій Коровайний, Гера Артемова, Євген Цимбалюк, Наталя Коротка, Марія Бродська, Костя Смолянінов, Дар’я Балова, Оксана Курчанова, Таня Богуславська, Тетяна Кіка, Кристина Подобєд, Кірілл Коваленко, Микита Юренєв, Віталій Фоменко, Олена Субач, Олександр Ратушняк, Дарина Ніколенко, Максим Фіногєєв, Неля Артеменко, Група Жужжалка (Соколов, Засипкін, Юхімчук), Роман Бордун, Михайло Кривень.
Фотографи з девяти міст України: Одеса, Київ, Харків, Кривий Ріг, Миколаїв, Львів, Севастополь, Донецьк, Івано-Франківськ.

Серії відбирались запрошеною комісією, до складу якої увійшли: Катерина Радченко, Тетяна Кочубінська та Олена Червоник.

Подібний проект є унікальною експозицію – зріз сучасної фотографії України, яка обєднує фотографів різних поколінь та з різних міст для репрезентації власного бачення та розуміння теми “Територія//Простір”. Виставковий простостір умовно поділений на чотири сектри, це Приватна Територія, Територія Міста, Територія Змін та Територія Конфлікту. Кожна серія – це окрема авторська історія втілена у фотографії.

Выставка є частиною Міжнародного Фото Фестивалю «Одеса//Батумі Фото Дні», який був заснований в 2015 році Катериною Радченко та щорічно відбувається в двох країнах – Україні та Грузії.

​Більше інформації та повна програма – www.thephotodays.org

Відкриття 13 квітня о 17.00
В Музеї сучасного мистецтва Одеси (вул.Белінського, 5)